خدمات استودیو پسته

خدمات استوديو پسته

عکاسی کودک، عکاسی نوزاد و عکاسی بارداری بصورت تخصصی

لوازم تخصصی و خاص

لوازم مورد نیاز جهت عکاسی در سنین مختلف متفاوت است که شامل لباس، اسباب بازی و سایر متعلقات (accessories) می باشد، برای عکاسی نوزاد غالبا نیاز به لباس خاصی نیست ، چون عموما عکاسی نوزاد بصورت برهنه و یا با پوشش کم انجام میگیرد که پسته خود سعی در تامین و به کارگیری لوازم پوششی و زیر اندازهای مختلف جهت جلوه دادن به عکسهای نوزاد شما را داشته است. برای عکاسی سنین بالاتر، سلیقه شما به عنوان والدین کودک بسیار تعیین کننده است هرچه در این موضوع بیشتر دقت نمایید نتیجه تصاویر و عکسها دلچسب تر خواهد بود، لازم است به این نکته دقت نمایید که تعدد رنگ در ست کردن یک دست لباس موجب شلوغی عکس خواهد شد. عکاسی نوزاد در آتلیه تخصصی نوزاد، نياز به فوكوس مجموعه استودیو دارد كه منجر به نتيجه اي بسيار دلنشين و رضايت خانواده خواهد شد. زیرا در آتليه هاي غير تخصصي و عمومي، عکاسی نوزاد، يك اولويت نمي باشد و مشتري يعني مادر و پدر به عنوان والدين نوزاد نمي توانند انتظار چنداني از آن مجموعه داشته باشند. تيم عکاسی نوزاد در استودیو پسته افتخار آشنايي و همكاري با خانواده هايي بسيار خوب همچون شما را داشته است و به اين موضوع مي باليم.

کادر و تجهيزات حرفه ای

عکاسی در فضای داخل آتلیه (استوديو پسته) هزینه ورودی و هزینه رزرو وقت وجود ندارد ولي در صورتي كه تمايل به خدمات عکاسی در خارج از فضای آتلیه بطور مثال عکاسی در منزل شما، فضای سبز و ساير محافل را داشته باشيد هزينه ورودي آتليه پسته در زير ارائه شده است . لازم به ذكر است کلیه عکس های گرفته شده در استودیو عكس پسته با مجهزترین تجهیزات نورپردازی اروپایی توسط عکاسان جوان و باتجربه خانم گرفته شده و باتجهیزات مدرن و كادري خوش سليقه، ادیت و روتوش می گردند. عکاسی کودک به دليل پوست لطيف كودك ، نياز به نورپردازي با كيفيت دارد كه در نورهاي اورپايي با توجه به سطح استاندارد آنها اين موضوع بطور قابل ملاحضه اي مشهود است. نورپردازي با كيفيت نه پرقدرت، در آتلیه کودک كه بصورت تخصصی مشغول هستند، باعث ارتقاء كيفيت كار و بالابردن سطح يك آتلیه خواهد شد. به همين خاطر در عصر جديد خلاقيت، تجهيزات حرفه و كادر مجرب و جوان در يك آتلیه تخصصی کودک ، نوزاد و بارداری لازم و ضروی است.


خدمات دوران بارداری

مادر شدن و بارداری، در عصر جدید با توجه به وجود بچه های كم در خانواده های ایرانی، از زیباترین و مهمترین اتفاقات زندگی است. پس تیم عكاسی بارداری در استودیو پسته، پیشنهاد می كند تقریبا از ماه چهار و پنج بارداری به فكر ثبت تغییرات خود از این دوران زیبا باشیدو تیم ما از همان زمان تا آخرین لحظات در كنار شما خواهد بود. یكی از خدمات خاص پسته، حضور در منزل شما در ماههای آخر می باشد كه سبب ثبت خاطراتی به خصوص با حسی بسیار طبیعی خواهد شد. داشتن Accessories تخصصی و مناسب از قبیل حریرها و لباسهای خاص برای عکاسی در این دوران از نقاط قوت مجموعه و تیم عکاسی بارداری استودیو پسته می باشد. اگر به دنبال آتلیه تخصصی بارداری هستید تیم استودیو پسته با صبوري و روي باز پذيراي شماست.

انواع قاب های دیواری و رومیزی

انواع آلبوم دیجیتال

ویدیو گرافی